Foşti Directori

Nicolae Gane 15 august 1895 7 noiembrie 1895
Ion Ralet 13 noiembrie 1895 7 februarie 1897
Dragomir Hurmuzescu 7 februarie 1897 15 februarie 1900
Gheorghe Lascar 15 februarie 1900 10 ianuarie 1905
Calistrat Hogas 10 ianuarie 1905 8 ianuarie 1906
Theodor Neculau 8 ianuarie 1906 1 septembrie 1907
Mihai Tomida 1 septembrie 1907 1 septembrie 1911
Theodor Neculau 1 septembrie 1911 1 august 1913
Theodor A. Badarau 15 octombrie 1913 15 februarie 1919
Gheorghe Manoliu 15 februarie 1919 1 ianuarie 1920
Theodor A. Badarau 1 ianuarie 1920 1 noiembrie 1937
Ioan Lupu 1 noiembrie 1937 15 mai 1941
Benone Constantinescu 15 mai 1941 7 iulie 1949
Stefan Vancea 1 septembrie 1949 31 august 1950
Vasile Calistru 1 septembrie 1950 31 august 1955
Mihai Danila 1 septembrie 1955 31 august 1956
Mihai Avadanii 1 septembrie 1956 31 august 1958
Maria Prigoreanu 1 septembrie 1958 31 august 1960
Vasile Mitrofan 1 septembrie 1960 31 august 1962
Vasile Fetescu 11 decembrie 1962 31 august 1966
Petru Tanasuca 1 septembrie 1966 31 august 1974
Eugen Vargolici 1 septembrie 1974 15 iulie 1982
Eugeniu Dima 16 iulie 1982 1 martie 1989
Gheorghe Ilie 1 martie 1989 9 martie 1998
Carmen Petrus 10 martie 1998 31 august 2001
Ioan Martinus 1 septembrie 2001 1 martie 2002
Iuliana Vlad 2 martie 2002 28 februarie 2005
Gheorghe Ilie 1 martie 2005 23 martie 2009
Camelia Gavrilă 24 martie 2009 iunie 2012