Prima paginăAnunţuriTitularizare 2024 - Graficul candidaților repartizați la Colegiul Negruzzi pentru susținerea inspecțiilor speciale (limba română, limba germană, educaţie fizică şi sport)

Ca urmare a parcurgerii etapei de tragere la sorți a temelor pentru susținerea inspecțiilor speciale, vă comunicăm următoarele:

• Inspecțiile la disciplina LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ (vezi AICI) se vor susține în sălile de la parter - P6 (comisia 1 – biletele 1-4), P7 (comisia 2 - biletele 5-8), P8 (comisia 3 - biletele 9-12)
  • Inspecțiile la disciplina LIMBA GERMANĂ MODERNĂ (vezi AICI) se vor susține în sala P11 (parter).
  • Inspecțiile la disciplina EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT – PROFESORI (vezi AICI) se vor susține în Sala de sport.

Succes și inspirație!

04 06, 2024