Now loading.
Vă rugăm aşteptaţi.

Menu

ORDIN pentru aprobarea Metodologiei - cadru privind mobilitatea personalului didactic de predare din învăţământul preuniversitar în anul şcolar 2024-2025

Prima paginăNoutăţiMobilitate personal didacticORDIN pentru aprobarea Metodologiei - cadru privind mobilitatea personalului didactic de predare din învăţământul preuniversitar în anul şcolar 2024-2025
Prima paginăNoutăţiMobilitate personal didacticORDIN pentru aprobarea Metodologiei - cadru privind mobilitatea personalului didactic de predare din învăţământul preuniversitar în anul şcolar 2024-2025

ORDIN pentru aprobarea Metodologiei - cadru privind mobilitatea personalului didactic de predare din învăţământul preuniversitar în anul şcolar 2024-2025

publicat în Mobilitate personal didactic

Loading...

27 02, 2024