Now loading.
Vă rugăm aşteptaţi.

Menu

Anulare licitaţie publică pentru Închiriere spaţiu cu altă destinaţie (chioşc)

Prima paginăAnunţuriAnulare licitaţie publică pentru Închiriere spaţiu cu altă destinaţie (chioşc)
Prima paginăAnunţuriAnulare licitaţie publică pentru Închiriere spaţiu cu altă destinaţie (chioşc)

Anulare licitaţie publică pentru Închiriere spaţiu cu altă destinaţie (chioşc)

publicat în Anunţuri

Vă informăm că se anulează licitația publică de închiriere a unui spațiu de 42 mp (chioșc) din incinta Colegiului Național ”Costache Negruzzi” în contextul unor modificări tehnice ale caietului de sarcini solicitate de Primăria Iași, autoritatea contractantă aflându-se în imposibilitatea de a adopta măsuri corective în timpul rămas până la data de depunere a documentației.

Licitația va fi reluată la o dată ulterioară.

 

 

06 01, 2023