Now loading.
Vă rugăm aşteptaţi.

Menu

În atenția cadrelor didactice, a părinților și a elevilor

Prima paginăAnunţuriÎn atenția cadrelor didactice, a părinților și a elevilor
Prima paginăAnunţuriÎn atenția cadrelor didactice, a părinților și a elevilor

În atenția cadrelor didactice, a părinților și a elevilor

publicat în Anunţuri

Doamnelor și domnilor profesori,

Stimați părinți,

Dragi elevi,

 

Sperăm că reîntoarcerea în spațiul școlii va fi premiza unor noi succese educaționale și a regăsirii tuturor, elevi și profesori, într-un context de interferență pedagogică necesară și favorabilă învățării, cunoașterii și devenirii culturale și profesionale în spiritul valorilor negruzziste.

Conducerea Colegiului Național „Costache Negruzzi” Iași și întreg personalul vor urmări cu maximă responsabilitate respectarea măsurilor igienico-sanitare pentru siguranța tuturor, precum și desfășurarea unui demers educațional eficient, modern și atractiv.

Vă dorim mult succes, sănătate și proiecte inspirate în noul semestru, în această etapă de revenire treptată spre normalitatea traseelor educaționale!

 

Loading...

 

05 02, 2021