Now loading.
Vă rugăm aşteptaţi.

Menu

Concurs pentru ocuparea unui post de muncitor calificat (tâmplar) şi a unui post de paznic, perioadă nedeterminată, din sectorul bugetar plătit din fonduri publice (personal nedidactic, departament administrativ)

Prima paginăAnunţuriConcurs pentru ocuparea unui post de muncitor calificat (tâmplar) şi a unui post de paznic, perioadă nedeterminată, din sectorul bugetar plătit din fonduri publice (personal nedidactic, departament administrativ)
Prima paginăAnunţuriConcurs pentru ocuparea unui post de muncitor calificat (tâmplar) şi a unui post de paznic, perioadă nedeterminată, din sectorul bugetar plătit din fonduri publice (personal nedidactic, departament administrativ)

Concurs pentru ocuparea unui post de muncitor calificat (tâmplar) şi a unui post de paznic, perioadă nedeterminată, din sectorul bugetar plătit din fonduri publice (personal nedidactic, departament administrativ)

publicat în Anunţuri

Loading...

 

10 12, 2020