Now loading.
Vă rugăm aşteptaţi.

Menu

ORDIN privind suspendarea activităţilor didactice care presupun prezenţa fizică a elevilor şi a cadrelor didactice în unităţile de învăţământ preuniversitar, în care sunt organizate secţii de votare pentru alegerile locale 2020

Prima paginăAnunţuriORDIN privind suspendarea activităţilor didactice care presupun prezenţa fizică a elevilor şi a cadrelor didactice în unităţile de învăţământ preuniversitar, în care sunt organizate secţii de votare pentru alegerile locale 2020
Prima paginăAnunţuriORDIN privind suspendarea activităţilor didactice care presupun prezenţa fizică a elevilor şi a cadrelor didactice în unităţile de învăţământ preuniversitar, în care sunt organizate secţii de votare pentru alegerile locale 2020

ORDIN privind suspendarea activităţilor didactice care presupun prezenţa fizică a elevilor şi a cadrelor didactice în unităţile de învăţământ preuniversitar, în care sunt organizate secţii de votare pentru alegerile locale 2020

publicat în Anunţuri

Loading...

23 09, 2020