Now loading.
Vă rugăm aşteptaţi.

Menu

Programul cu publicul în perioada suspendării procesului de învățământ

Prima paginăAnunţuriProgramul cu publicul în perioada suspendării procesului de învățământ
Prima paginăAnunţuriProgramul cu publicul în perioada suspendării procesului de învățământ

Programul cu publicul în perioada suspendării procesului de învățământ

publicat în Anunţuri

Având în vedere adresa ISJ nr. 2144/10.03.2020, referitoare la suspendarea procesului de învățământ în perioada 11-22 martie 2020, cu posibilitatea prelungirii în funcție de evoluția situației la nivel național, vă informăm că programul cu publicul la Colegiul Național „COSTACHE NEGRUZZI” din Iași se va desfășura în intervalul orar 12.00-14.00.
Pentru diverse informații sau cereri, ne puteți contacta la numărul de telefon 0232210510 sau adresa de email: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

12 03, 2020