Programul cu publicul în perioada suspendării procesului de învățământ

12 March 2020

Având în vedere adresa ISJ nr. 2144/10.03.2020, referitoare la suspendarea procesului de învățământ în perioada 11-22 martie 2020, cu posibilitatea prelungirii în funcție de evoluția situației la nivel național, vă informăm că programul cu publicul la Colegiul Național „COSTACHE NEGRUZZI” din Iași se va desfășura în intervalul orar 12.00-14.00.
Pentru diverse informații sau cereri, ne puteți contacta la numărul de telefon 0232210510 sau adresa de email: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

Top

Acest website folosește cookie-uri pentru a furniza vizitatorilor o experiență mult mai bună de navigare și servicii adaptate nevoilor și interesului fiecăruia. Politica cookie

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…