Anunț deschidere festivă - Centrul de Excelență Negruzzi

18 October 2021

În atenția părinților și a  elevilor admiși la Centrul de Excelență Negruzzi – Disciplina Matematică, program pentru  clasele a III-a și a a IV-a

Vă informăm că ceremonia de deschidere a Centrului de Excelență Negruzzi – Matematică învățământ primar va avea loc marți, 19.10.2021, începând cu orele 1600, în Amfiteatrul Colegiului Național ”Costache Negruzzi” Iași, atât pentru clasa a III-a, cât și pentru clasa a IV-a.

În cazul unor situații speciale, festivitatea poate fi urmărită și  pe ZOOM.

Informații suplimentare  privind privind conexiunea și link-ul necesar se vor trimite pe adresele de mail ale părinților.

După ceremonia de deschidere, se va defășura prima lecție de matematică a Centrului de Excelență Negruzzi – 2021.

Mult succes la început de etapă!

DIRECTOR,

Prof.dr. CAMELIA GAVRILĂ